Ką rinktis: valgomojo komplektą ar pavienius baldus?

Ne paslaptis, jog remontai ne tik brangiai kainuoja, bet ir atima labai daug laiko. Nepaisant to, jog iš šono gali pasirodyti, kad remontus atlikti yra smagu – rinktis baldus, žiūrinėti katalogus, taip tikrai nėra. Dažnai tenka priimti daug sprendimų skubotai, dėl kurių vėliau tenka brangiai mokėti ateityje. Kadangi renkantis baldus nėra daug laiko, dažnai žmonės ne derina pavienius baldus, o renkasi valgomojo baldų komplektą. Tačiau, ar toks variantas visada yra geriausias pasirinkimas? Gal visgi verta rinktis pavienius baldus ir kurti savo unikalų interjerą?

Kas kainuoja pigiau?

Valgomojo baldai gali būti gana brangūs, todėl visada žmonės atsižvelgia į tai, kas pigiau. Tai dar viena priežastis, kodėl neretai žmonės renkasi komplektus. Visgi tai ne visada yra tiesa, kadangi pasitaiko išimčių. Kai kuriais atvejais valgomojo baldus galima rasti su nuolaidomis, tokiu atveju galima sutaupyti net ir perkant atskirus baldus. Na, o ir baldų komplektai ne visada kainuoja pigiau. Kai kuriais atvejais gamintojai siūlo pirkti baldų komplektus tik tam, kad pirkėjai sutaupytų laiką, o ne pinigus.

Baldų komplektas sutaupo laiką

Valgomojo stalai gali būti labai unikalūs, tačiau priderinti kėdės ne visada pasiseks, todėl nenuostabu, jog kai kurie iš karto ieško baldų komplekto. Tenka pripažinti, kad derinti baldus tarpusavyje tikrai nėra paprasta. Tai kam pirkti pavienius baldus, kai galima rasti iš karto tai, kas jau suderinta? Komplektai tikrai gali sutaupyti nemažai laiko.

Atskirti baldai leis sukurti įdomesnį stilių

Turbūt jau galvojate, kad verta rinktis komplektą – juk tai ne tik galimai padės sutaupyti pinigus, bet ir laiką. Visgi komplektai turi vieną didelį trūkumą – pirksite tai, kas jau atrinkta ir negalėsite keisti komplekto. Kartais pirkėjams tenka atsisakyti norimų prekių ar įsigyti nenorimas prekes vien dėl to, jog jos jau yra komplekte. Tad komplekto tikrai neverta pirkti tokiais atvejais, kai ne visos prekės yra norimos arba kažko trūksta.

Tai ką rinktis?

Rinkitės tai, kas atitinka jūsų kriterijus. Jei jums svarbu sutaupyti laiką ir išsirinkti kuo greičiau, pirkite komplektą. Na, o jei norite sukurti nepamirštamą kambario įvaizdį, derinkite pavienius baldus ir sukurkite savo tobulą komplektą.