Kaip tinkamai įrengti vonios kambarį?

Vonios kambarys – tai vieta, kur ne tik mes pradedame savo rytus ir baigiame vakarus, bet ir turime galimybę atsipalaiduoti po ilgos darbo dienos. Todėl ne paslaptis, jog daugeliui svarbu, kad vonios kambarys būtų įrengtas tinkamai ir pagal visus lūkesčius. Visgi, kaip pasirūpinti, kad vonios kambario įrengimas atitiktų visus kriterijus ir būtų patogus? Svarbiausia, nepamiršti vonios kambaryje yra būtini aksesuarai ir kitos interjero detalės. Aksesuarai voniai suteikia ne tik estetinį įvaizdį, bet ir padaro ją kur kas patogesne, leidžia sugaišti mažiau laiko, nes visi reikiami daiktai yra po ranka. Na, o interjero detalės pagyvina interjero dizainą ir suteikia jam išskirtinumo. Nepamirškite, jog norint tinkamai įrengti vonios kambarį yra svarbu ir tai, kad nenuskriaustumėte savęs finansiškai. Pasidomėkite rinkos kainomis, paskaičiuokite galimą biudžetą ir tik tuomet pradėkite dairytis, ką siūlo pardavėjai. Tai padės tinkamai įrengti vonios kambarį.

Kokius aksesuarus rinktis?

Kokie aksesuarai voniai yra tinkamiausi? Apžvelkite galimus pasirinkimus ir pasirinkite tai, kas labiausiai patinka.

  • Tam, jog vonios kambaryje vyrautų švara, svarbus pasirinkti muilinę arba muilo dozatorių.
  • Indeliai šepetėliams ne tik padės išlaikyti juos švariais, bet ir nereikės gaišti laiko jų ieškant.
  • Dėžutės ir padėkliukai – būtini.
  • Nepamirškite vonios kambaryje pakabinti rankšluosčių.
  • Vonios kilimėlis padės ne tik neperšalti po karšto dušo liečiant šaltas grindų plyteles, bet ir papuoš vonios kambarį. Tik pasirūpinkite, jog vonios kilimėlis būtų atsparus drėgmei.
  • Skalbinių krepšys padės visus drabužius laikyti vienoje vietoje. Tai sutaupyti nemažai laiko tuomet, kai ateis laikas juos plauti.
  • Šiukšliadėžė – būtina. Priešingu atveju teks susidurti su daugybe šiukšlių vonios kambaryje – vatos gabaliukai, kaukių įpakavimai, pasibaigusių šampūnų buteliukai ir kitos šiukšlės greitai sujauks bendrą kambario įvaizdį.
  • Vonios lentynėlės padės viską laikyti tvarkingai.
  • Koks būtų vonios kambarys, jei jame nerastumėte veidrodžio? Kaip galėtumėte pasigrožėti savimi? Susipažinti su naujai atsiradusiomis raukšlėmis? Na, o ir svarbiausia, kaip pasidažyti? Vonios kambaryje būtinai turi būti veidrodis, o dar geriau keli.