Apie sidabrinių žiedų privalumus pasakoja juvelyras Karolis

Iliustracija – pexels.com

Žiedai yra vienas dažniausiai pasirenkamų, kasdien dėvimų papuošalų. Dažnas ir dažna net nenusiima šio papuošalo, nuo ryto iki ryto dėvi, džiaugiasi, o gal net ir junta magiškas galias, kurias skleidžia šis skoningas papuošalas.

Tiesa, gali kilti klausimas – kodėl būtent sidabras šiuo metu taip vertinamas. Sidabriniai žiedai nuo seno buvo populiarūs papuošalai vertinami ne tik dėl savo elegantiškos išvaizdos, bet ir dėl tariamų gydomųjų savybių bei kitų privalumų. Plačiau apie tai pasakoja juvelyras Karolis.

Estetika – žavi 

Sidabriniai papuošalai pirmiausia siejami su estetika. Jie labai nuostabiai atrodo saulėje, kvepia prabanga, o geriausia, kad ji yra gana pigi. 

Sidabras pasižymi gražiu baltu blizgesiu, kuris suteikia žiedams prabangos ir rafinuotumo. Puiku ir tai, kad sidabro žiedai puikiai dera prie įvairių stilių – nuo klasikinio iki modernaus. Džiugina ir labai platus dizaino pasirinkimas. Sidabriniai žiedai gaminami įvairių dizainų, nuo paprastų ir subtilių iki išraiškingų ir masyvių“,- privalumus vardija Karolis.

Sidabrinius gaminius galima derinti su kitais metalais ir akmenimis. Jį galima komponuoti su geltonu auksu, rožiniu auksu, platina ar net titanu, taip pat su įvairiais brangakmeniais. Dėl to labai vertinami žiedai, kurie yra dekoruojami skoningai atrodančiu bei laimę nešančiu akmenuku.

Tačiau yra ir praktinė nauda 

Visgi, kad ir kaip nuostabiai atrodo sidabriniai žiedai, tačiau labai svarbus ir praktinis jų panaudojimas.  Sidabras yra gana patvarus metalas, todėl sidabriniai žiedai gali tarnauti ilgai, ypač jeigu yra tinkamai prižiūrimi. Vertinama ir tai, kad jis yra laikomas hipoalergišku metalu, todėl mažiau tikėtina, kad sukels alergines reakcijas jautriai odai.

Sidabrinius žiedus paprasta valyti ir prižiūrėti. Jie tarnauja daug metų, tad gali būti perduodami iš kartos kartą. Galiausiai, palyginus su auksiniais žiedais – sidabriniai žiedai yra pigesni, todėl tai gali būti patrauklesnis pasirinkimas tiems, kas ieško stilingo ir kokybiško papuošalo“,- nurodo specialistas. Žinoma, svarbu papuošalus pirkti patikimose prekybos vietose, kur gaminiai yra parduodami su garantija. 

Sidabras – gydo?

Apskritai sidabriniai žiedai yra stilingi, patvarūs ir prieinami kainos prasme. Jie turi  daug privalumų. Nesvarbu, ar ieškote gražaus aksesuaro, praktiško papuošalo ar talismano – sidabrinis žiedas gali būti puikus pasirinkimas.

Nuo senovės sidabrui buvo priskiriamos įvairios gydomosios savybės. Kai kurie žmonės tiki, kad sidabriniai žiedai gali padėti sumažinti uždegimą, pagerinti kraujotaką, sustiprinti imuninę sistemą ir netgi palengvinti sąnarių skausmą. Svarbu pažymėti, kad šie teiginiai nėra pagrįsti moksliniais įrodymais. Tačiau patys žmonės pasakoja labai daug įvairiausių istorijų, kaip sidabriniai papuošalai apsaugojo juos nuo nelaimių, kadangi tampa talismanu, kuris padeda esant gyvenimo negandoms.

Apie pasirinkimus 

Karolis teigia, kad renkantis sidabrinius papuošalus – svarbu atsižvelgti į kelias smulkmenas. Kadangi rinkoje pasiūla yra labai plati – kiekvieno poreikiai tikrai bus patenkinami. 

Sidabro praba rodo gryno sidabro kiekį lydinyje. Papuošalams dažniausiai naudojamas 925 prabos sidabras. Taip pat gali būti vertinama ir apdirbimo kokybė. Kokybiškai apdirbtas sidabras turi lygų paviršių, be įbrėžimų ar duobių. Galiausiai, rinkitės pagal stilių. Pasirinkite žiedą, kuris atitinka jūsų skonį,- pataria jis. 

Įsitikinkite, kad žiedas jums tinka. Siūlomi labai skirtingų dydžių žiedai. Kai kurios šalys, pavyzdžiui, Italija ir Meksika –  garsėja savo aukštos kokybės sidabro gaminiais. Taigi, domėkitės kilme. 

Sidabriniai žiedai gali būti ne tik stilingas aksesuaras, bet ir prasminga dovana sau ar artimam žmogui. Vertinkite juos.