Kaip nepasiklysti permanentinio makiažo pasaulyje?

Pradėjus gilintis ir ieškoti ilgalaikį makiažą atliekančių procedūrų, dažnas susipainioja ir pasimeta tarp sąvokų įvairovės, kurios ne kiekvienam yra aiškios ir suprantamos. Todėl šiame straipsnyje supažindinsime jus su pagrindinėmis sutinkamomis frazėmis, sąvokomis apie ilgalaikį makiažą.

Kuo skiriasi ilgalaikis makiažas nuo paprasto makiažo?

antakių permanentas yra laikinas ir jis atliekamas pasitelkiant dekoratyvines kosmetikos priemones, kurios nėra įvedamos į odą, o šepetėliu tepamos paviršutiniškai ant odos ir gali būti nuvalomos ar nuplaunamos bet kuriuo metu. Oda vėl tampa švari ir be jokių pakitimų. O permanentinis makiažas yra įvedamas į poodinį sluoksnį naudojant specialias mašinėles ir adatas, kurios pažeidžia odos vientisumą. Po šios mikropigmentacijos procedūros vyksta gijimo – odos atsistatymo procesas, trunkantis 15 -30 dienų, pagal amžių. Sugijus yra matomas spalvos pakitimas pagal naudotus pigmentinius dažus. Oda gali pilnai atsistatyti ir išsivalyti nuo pigmentų, vykstant natūraliems odos regeneracijos procesams, tačiau tai trunka keletą metų, vėlgi priklausomai nuo amžiaus. Vyresniame amžiuje regeneracija sulėtėja ir išsivalymas prailgėja.

Dažniausiai naudojamos frazės

Domintis apie ilgalaikį makiažą dažniausiai rasite minimą permanentinį makiažą, mikropigmentaciją, tatuažą, mikroblaidingą, šešėlaivimą, tušavimą ar 6D realistiški antakiai. Šios, atrodytų skirtingos, frazės reiškia vieną ir ta patį – ilgalaikį makiažą, darbą naudojant adatėles ir dažančius pigmentus. Skirtingai pavadinama dėl marketingo tikslų siekant parodyti, jog atrastas, siūlomas naujas produktas, nauja nematyta procedūra, tačiau visako esmė yra ta pati – įvestis dažus į poodinį sluoksnį. Norint nepasimesti šioje sąvokų gausoje, patarčiau visuomet klausti permanentinio makiažo specialistų ir prašyti paaiškinti esminius skirtumus, pateikti siūlomų paslaugų pavyzdžius.

Paslaugas apibūdinančios frazės, taip pat kinta pagal vyraujančias grožio procedūrų madas. Atėjus natūralumo erai, nei viena nebepageidauja darytis tatuažo ar permanento, kuris primena permanentinio makiažo pradžią ir ne itin patrauklius ryškius, dirbtinai atrodančius rezultatus. Šios asociacijos stengiamasi atsikratyti, ir sugalvojami nauji patrauklesni ausiai pavadinimai