Kelionės paskutinę minutę: ką reikia žinoti?

Ne visi gali ir nori keliauti atostogas susiplanavę iš anksto. Galbūt jūsų darbo pobūdis ar kitos gyvenimo aplinkybės lemia tai, kad laisvalaikio veiklas renkatės gana spontaniškai. Galbūt jūsų toks būdas? Juk ne tik studentai mėgsta pradėti mokytis paskutinę naktį prieš egzaminą. Daliai žmonių tiesiog nepatinka planuoti į priekį. Kelionių agentūros siūlo tokiems atvejams idealiai tinkančias paskutinės minutės keliones. Neišsigąskite: tai nereiškia, kad išvykti turėsite rytoj ar poryt, taip vadinamos kelionės, kai iki išvykimo lieka dvi savaitės arba mažiau.

Kam tinka tokios kelionės?

Kelionės paskutinę minutę tinka tiems, kam nereikia darbovietėje savo atostogų prašymo pateikti gerokai iš anksto, tiems, kurie dirba savarankiškai ir darbo pobūdis leidžia išvykti artimiausiu metu be išankstinio pasiruošimo. Taip pat, kaip rašėme pradžioje, tiems, kurie mėgsta spontaniškumą. Turintiems mokyklinio amžiaus vaikų spontaniškas keliones planuoti sudėtingiau, todėl šeimos atostogos dažniausiai planuojamos per mokinių atostogas.

Kodėl verta rinktis tokio tipo keliones?

Kartais pajuntame, kad poilsio reikia čia ir dabar. Juk šiais laikais dažno gyvenime pasirodo perdegimas, stresas, greitas gyvenimo tempas, didelis darbo krūvis. Paskutinės minutės kelionės leidžia ilsėtis tada, kai tik pajaučiate atostogų poreikį.

Kodėl jos pigesnės?

Gana dažnai paskutinės minutės kelionės yra pigesnės, nes kelionių organizatoriai nori būti užtikrinti, kad visos vietos lėktuvuose ir viešbučiuose bus užpildytos. Juk nusipirkusieji keliones iš anksto kartais savo planus keičia jų atsisakydami arba pasirinkdami kitą datą. Todėl artėjant kelionėms, kai lieka visai mažai laiko, jos gali kainuoti kiek pigiau.

Kaip nepraleisti patraukliausių pasiūlymų?

Geriausia užsiprenumeruoti kelionių agentūrų siunčiamus naujienlaiškius ir gauti patraukliausius pasiūlymus el. paštu. Taip pat galima sekti agentūrų paskyras socialiniuose tinkluose, lankytis jų interneto svetainėse. Taip būsite tikri, kad tinkamiausi pasiūlymai nepraslys jums pro akis!

Renkantis kelionę svarbiausia atsižvelgti į savo poreikius ir galimybes, tik jūs patys geriausiai žinote, ar jums geriausia poilsį planuotis iš anksto, ar pirkti paskutinės minutės kelionę. Jeigu rinksitės pastarąją, tikimės, kad mūsų pateikta informacija buvo naudinga. Bet kokiu atveju, linkime malonių kelionės įspūdžių!