„SketchUp Pro“ – projektavimo programa, kuri pranoksta lūkesčius

Iliustracija – pexels.com

Atliekant namų interjero bei architektūros darbus labai svarbu naudotis inovatyviomis programomis, kurios gali padėti ne tik sutaupyti daug laiko, tačiau ir skurti vizualiai patrauklias bei tikslias programas. Vėliau, darbų atlikimo metu, jos gali padėti sutaupyti daug laiko ir net pinigų, kadangi išvengiama klaidų.

Viena dažniausiai linksniuojamų yra „SketchUp Pro“ programa. Ši projektavimo programa padeda sutaupyti daug laiko ir yra puikus įrankis interjero dizaineriams bei architektams savo idėjas perteikti vizualiai.

„SketchUp Pro“: viena programa – daugeliui funkcijų

„SketchUp Pro“ džiugina inovatyviomis galimybėmis. Tai pirmoji pagalba, kai reikia suprojektuoti labai skirtingas idėjas. Joje integruota daug skirtingų komponentų, kurie orientuoti į tikslų bei kūrybiškai patrauklų projekto kūrimą: nuotraukos derinimas su su „SketchUp“koordinačių sistema, galimas scenų/animacijos kūrimas, susiekite standartinius IFC BIM objektų tipus su geometrija, 5manomas itin greitas figūrų dalinimas, kopijavimas ir kitas variavimas, brėžinių ar prezentacijų ruošimas ir kitos galimybės, kurios atitinka profesionalų poreikius.

„SketchUp Pro“ yra puikus pasirinkimas tuomet, jeigu:

  • Esate profesionalus architektas, interjero dizaineris, produktų dizaineris ar kitas specialistas, kuriam reikia kurti sudėtingus ir tikslius 3D modelius.
  • Jums reikia bendradarbiauti su kitais projekto dalyviais ir dalintis 3D modeliais.
  • Norite pasiekti aukštesnės kokybės vizualizacijas su realistaskiškesniais šešėliais.
  • Reikia papildomų funkcijų, tokių kaip sudedamieji komponentai, dinaminiai komponentai ir išplėstiniai piešimo įrankiai.

Svarbiausia naudoti originalią „SketchUp Pro“ programą, o ne ribotus jos padirbinius.

„SketchUp Pro“ funkcijos – auga 

„SketchUp Pro“ funkcijos naudojamos profesionaliems darbams, projektams atlikti. Nors šiuo metu programinė įranga turi labai daug galimybių, tačiau yra vis tobulinama, kad galėtų naudotojams sutikti dar geresnes ir svarbiausia – išmanias funkcijas.

Sudedamieji komponentai leidžia sukurti daugkartinius blokus ir komponentus. Tai padeda sutaupyti daug brangaus laiko ir užtikrina modelio vientisumą. Galite kurti hierarchinius komponentus su įterptais komponentais. Taip sukuriami sudėtingi modeliai iš mažesnių dalių. 

Dinaminiai komponentai padeda kurti parametrinius objektus, kurių rodmenis galima keisti realiu laiku, automatiškai atnaujinant visą modelį. Pavyzdžiui, galite sukurti langus su reguliuojamu dydžiu ir aukščiu, o pakeitus parametrus – jie prisitaikys prie modelio.

Išplėstinės piešimo ir redagavimo funkcijos skirtos tiksliam ir efektyviam 3D modelių kūrimui ir redagavimui. Galite naudoti tikslius matavimo įrankius: suapvalinti kampus, išlyginti paviršius ir atlikti kitas sudėtingas operacijas.

Stilių redaktorius padeda kurti ir redaguoti individualius stilius, apibrėžti linijų storį, spalvas, medžiagas ir šešėlius. Galite išsaugoti savo stilius ir naudoti juos vėliau kituose projektuose.

Tai yra ne visos galimybės, kurias siūlo „SketchUp Pro“. Dažnam reikia laiko, kol galiausiai įvaldomos visos šios programinės įrangos funkcijos. Tačiau jas perkandus – tapsite puikus projektavimo specialistas.

Vizualizacijų kūrimas – galingas įrankis

Vizualizacijų kūrimas tarnauja skirtingose srityse. Tiek architektūroje, tiek mene, žinoma, moksle, atliekant interjero dizaino darbus.  

Atliekant projektavimo darbus – pirmas žingsnis yra sukurti 3D objekto arba erdvės modelį, kurį norite vizualizuoti. Kai turėsite 3D modelį – galėsite pradėti taikyti tinkamas medžiagas ir apšvietimą. Medžiagos nurodo objekto paviršiaus išvaizdą: spalvas, tekstūras ir atspindžius… Apšvietimas sukuria vaizdo nuotaiką ir tikroviškumą.

Kai vaizdas bus atvaizduotas – galite jį patobulinti naudodami įvairias redagavimo programas. Tai gali apimti spalvų koregavimą, ryškumo ir kontrasto reguliavimą bei specialiųjų efektų pridėjimą.

Kurti vizualizacijas su specialia įranga – ne darbas, tačiau malonumas. Svarbiausia rinktis inovatyvią ir funkcijų gausa džiuginančią įrangą, o tai yra „SketchUp Pro“.