Aliuminio langai – ieškantiems modernių ir nestandartinių sprendimų

Statant naujus namus ar renovuojant senuosius, daug dėmesio skiriama namų išvaizdai – interjerui ir eksterjerui. Tačiau vis dažniau naujakuriai renkasi ne tik dailius, bet ir ekonomiškus bei ekologiškus sprendimus. Leidžiančius išnaudoti natūralią energiją.

Saulės šviesos išnaudojimas, projektuojant namą bei langų išdėstymą taip, kad kuo daugiau natūralios šviesos pasiektų namus. Taip sutaupant energijos tiek šildymo, tiek apšvietimo klausimu – tai tik vienas iš būdų paversti namus jaukiais ir tuo pačiu ekonomiškais. Svarbu pasirinkti tinkamas medžiagas, kurios padėtų įgyvendinti šiuos planus.

Statantiems namus užmiestyje, gamtos apsuptyje, natūralus noras pasirinkti didelius, neretai – net per visą sienos plotą, langus. Tokius, kurie leistų namus nuo ryto iki vakaro užpildyti saulės šviesa. Tuo pačiu – sudarytų sąlygas mėgautis vaizdu už lango.
Svajojantiems apie nestandartinių išmatavimų langus namuose geriausias ir bene vienintelis pasirinkimas – aliuminio langai.

Langai per visą sieną

Nestandartinių išmatavimų, itin dideli langai – tai ne tik gražus ir modernus architektūrinis sprendimas. Dideli langai suteikia namų erdvėms natūralaus apšvietimo. Kuris yra gerokai jaukesnis nei dirbtinis. O svarbiausia – toks apšvietimas nieko nekainuoja. Jaukūs saulės spinduliai, nusidriekiantys per svetainę ar miegamąjį sukuria ypatingą aurą.

Dažnai renkantis langus ir jų dydį, itin didelių išmatavimų langų atsisakoma baiminantis, kad „stiklinė siena“ nesuteiks namams šilumos, bus nesandari. O noras suteikti namams daugiau natūralios šviesos, padidins šildymo sąskaitas. To baimintis nereikėtų, kokybiškai sumontuoti aliuminio langai ne tik nepadidins išlaidų šildymui, bet ir padės jas sumažinti. Kadangi aliuminio konstrukcijos pasižymi itin didelie šilumos ir garso izoliacija.

Taigi, ne tik šiluma, bet ir garsas bus puikiai sulaikomi. Tiek garsai, besiveržiantys iš aplinkos į jūsų namus, tiek jūsų namų grasai. Jeigu auginate būsimus muzikantus, mėgstate garsiai klausytis muziką ar tiesiog mėgstate privatumą – aliuminio konstrukcijų langai ir durys suteiks efektyvią garso izoliaciją.

Aliuminių langų valymas ir priežiūra

Jeigu rinksitės didelių gabaritų langus, jų valymas tikrai pareikalaus daugiau laiko, nei standartinių išmatavimų langų. Tačiau Aliuminio langus bendrai – nepaprastai lengva prižiūrėti. Apart įprasto plovimo ir valymo, šiems langams nereikalinga jokia išskirtinė priežiūra. Jų nereiks šlifuoti, lakuoti, reguliuoti ar perdažyti, skirtingai nei medinių ar plastikinių langų. Aliuminis atsparus aplinkos poveikiui, todėl nerūdija, neblunka, neišsikreipia. Net ir merkiami lietaus, vėjo, sniego ar kaitinami saulės spindulių, nepakeis savo reprezentatyvios išvaizdos.

Ilgaamžiškumas

Jeigu dar liko dvejonių dėl tinkamų langų pasirinkimo, verta pasvarstyti apie visų langų tipų patvarumą ir ilgaamžiškumą. Skirtingai nei kitų tipų langų, aliuminiai rėmai pasižymi itin dideliu tvirtumu, todėl net ir didelius langus išlaiko visiškai nepakeitę savo formos ar konstrukcijos sandarumo. Todėl net ir praėjus daugeliui metų, jums nereiks kviesti meistrų konstrukcijų sureguliavimui ir sandarumo atstatymui. Aliuminis nerūdija, neblunka, o veikiamas temperatūros pokyčių, nekeičia savo savybių – t.y. nesiplečia ir nesitraukia. Todėl keičiantis sezonams, jų neišgirsite girgždant ar vėjui švilpiant pro tarpus.

Moderni išvaizda, ekonominis efektyvumas, nestandartinių sprendimų galimybės ir ilgaamžiškumas – tai pagrindinės savybės, kuriomis pasižymi aliuminio langai.