Implantai ar protezai: ką rinktis?

Atkurti prarastus dantis galima labai įvairiais metodais. Svarbiausia yra tartis su odontologu, kuris Jūsų atveju padės priimti tinkamą sprendimą. Ar Jums labiau tinka dantų implantai, o gal protezai? Atsakymo nėra vieno, kadangi kinta žmogaus ertmės būklė ir tuo pačiu galimybės.

Juk dantų implantai all on 4 kainuoja brangiau nei protezai, tačiau atrodo kokybiškiau, tarnauja ilgiau, tad ir atsiperka kur kas labiau.

Kainos aspektai

Kalbant apie kiną – protezai tikrai kainuoja pigiau. Tačiau negalima lyginti tik skaičių, kadangi yra daugiau aspektų, privalumų, kurie lemia, kad brangiau kainuojanti paslauga galiausiai tampa pigesnė. Taip pat siūlome nepamiršti, kad šiuo metu daugelis klinikų suteikia galimybę išsimokėti už paslaugas dalimis. Tokiu atveju susitvarkyti sveikatos problemas galite iškart, tačiau atsiskaityti už paslaugas bus galima tokiu grafiku, kuris jums labiausiai tinka.

Norisi natūralumo

Jeigu jums norisi, kad dantys atrodytų kuo natūraliau, kaip tikri, tokiu atveju implantai tikrai yra pats geriausias pasirinkimas. Taip, jie kainuoja brangiau, tačiau dažniausiai atrodo taip tikroviškai, kad niekas net nežinos, kad jūsų burnos ertmėje yra dirbtiniai dantys.

Greičio niuansai

Kalbant apie greitį nėra vieno atsakymo, kadangi tiek protezai, tiek implantai dedami tokiu greičiu, kokiu galima. Žinoma, kad kiekviena klinika stengiasi suteikti kuo aukštesnės kokybės paslaugas, kurios dažniausiai atliekamos labai greitai. Tačiau vienu atveju paslaugos teikiamos greičiau, kai prašoma suteikti ekstra. Visgi, tuomet jos dažniausiai yra ir papildomai apmokestinamos, tad kiekvienas pats renkasi – ar verta mokėti brangiau, kad dantys būtų greičiau burnoje.

Ilgaamžiškumas ir priežiūra

Tiek dantų protezai, tiek implantai tarnauja tikrai labai ilgai, tačiau antrieji – kiek ilgiau. Įvertinus tai, kad ir jų kaina yra didesnė – dažniausiai viskas logiška.

Kalbant apie priežiūrą svarbu yra tai, kad bet kokie dirbtiniai dantys turi būti prižiūrimi taip pat kaip ir tikri. Tokiu atveju jie ir po daugelio metų ne tik atrodys puikiai, tačiau taip pat ir tarnaus ilgai. Svarbiausia yra skirti savo dantims, kad ir kokie jie yra, kuo daugiau dėmesio kasdien ir reguliarumas šiuo atveju yra svarbiausias.

Gražūs dantys gali suteikti žmogui daugiau pasitikėjimo savimi. Leiskite ir sau kasdien šypsotis plačiai ir sveikai. Esate to vertas, tad būtinai užsirašykite konsultacijai pas specialistus, kurie padės jums sudėlioti taškus ant i ir priimti tinkamą sprendimą.