Kodėl verta rinktis atostogas Tunise?

Tunisas – kontrastų šalis, traukianti turistus iš visų pasaulio šalių. Čia galėsite ne tik aplankyti populiariausius istorinius objektus, nuvykti į Sacharos dykumą, bet ir ramiai mėgautis saulės voniomis paplūdimiuose. Toliau aptarsime priežastis, kodėl verta atostogauti saulėtame Tunise.

Palankus klimatas

Kelionės į Tunisą yra populiarios dėl palankaus Viduržemio jūros klimato. Tunise vasaros karštos ir sausos, o žiemos – švelnios ir drėgnos, todėl keliauti čia drąsiai galima šaltuoju metų sezonu. Jeigu planuojate keliauti į Tunisą vasarą, venkite tiesioginių saulės spindulių vidurdienį, nes tuo metu saulė būna itin kaitri. Geriausia į šią šalį vykti šaltuoju metų sezonu, kai šilti orai leidžia tiek ilsėtis ramiai paplūdimyje, tiek išvykti į ekskursijas, pavyzdžiui, į dykumą.

Platus kurortų pasirinkimas

Tunisas gali pasiūlyti ne vieną kurortą, kuriame galima įsimintinai praleisti atostogas su mylimuoju, šeima ar didesne draugų grupe. Vienas prestižiškiausių ir europietiškiausių kurortų – Hamametas. Šalia jo driekiasi Yasmine Hamametas – tikras turizmo perlas, kuriame yra įrengta didelė Carthage Land pramogų erdvė vaikams ir jų tėvams.

Siekiantiems pažinti istorinį paveldą, siūlome apsistoti Suse. Tai vienas iš pirmųjų turistinių kurortų, kuriame yra išlikusi didžioji mečetė, musulmonų vienuolynas, o miesto senamiestį supa aukšta mūro siena. Senoji miesto dalis įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Taip pat galima apsistoti ir Monastyro bei Enfida kurortuose, kuriuose taip pat yra gausybė įvairių viešbučių, restoranų, architektūros paminklų.

Įspūdingas istorinis paveldas

Tunisas išsiskiria nuostabiu kultūriniu ir istoriniu paveldu, todėl čia yra gausių istorinių vietų, įtrauktų į UNESCO pasaulio paveldą. Vienos iš populiariausių vietų, kurias rekomenduojama aplankyti Tunise:

  • didžioji Kairouan mečetė;
  • antikinis miestas Kartagina;
  • El Jem amfiteatras;
  • Sidi Bou Said miestelis.

Bene visuose Tuniso kurortuose yra įvairių istorinių objektų, kuriuose verta pamatyti. Be to, Tunise, tarp Afrikos, Europos ir islamo paveldo, sutiksite ir modernų gyvenimo būdą. Dėl to po aktyvių, pažintinių ekskursijų galima atsipalaiduoti moderniai įrengtuose viešbučiuose, jų baseinuose ar paplūdimiuose.

Be palankaus šalies klimato, plataus kurortų pasirinkimo ir įspūdingo istorinio paveldo, Tunisas vilioja įspūdinga gamta, aukšto lygio viešbučiais ir personalo aptarnavimu. Bene visi viešbučiai siūlo viskas įskaičiuota maitinimo tipą, todėl nereikės rūpintis nakvyne, maistu ir pervežimais iš ir į oro uostą. Įsigiję kelionės pasiūlymą į Tunisą, galėsite kurti nepamirštamus prisiminimus su mylimais žmonėmis. Tad nieko nelaukite ir jau dabar įsigykite išsvajotas atostogas.