Kokiais atvejais kremavimas yra tikras išsigelbėjimas?

Tiek užsienyje, tiek Lietuvoje apie kremavimo paslaugas yra kalbama vis dažniau. Kai kurie mano, jog kremavimas nėra tinkamas pasirinkimas ir reikia laidoti artimą žmogų tradiciniu būdu, kiti teigia, jog kremavimas – visiškas išsigelbėjimas. Kokiais atvejais kremavimas gali padėti ne tik sutaupyti pinigus, bet ir išvengti didelio sielvarto?

  • Turbūt pastebėjote, jog ne visada žmogus miršta natūralia mirtimi. Kai kuriais atvejais netenkame artimo žmogaus dėl kitų priežasčių, pavyzdžiui, avarijos, gaisro ar kt. Tokiais atvejais ne tik reikia kovoti su sielvartu netekus žmogaus, bet ir užgniaužia širdį iš karto, kai pasižiūrima į brangaus žmogaus sužalotą kūną. Tokiais atvejais labai dažnai pasirenkamas kremavimas tam, kad artimą žmogų būtų galima prisiminti tokį, koks jis buvo iki nelaimės.
  • Netekti gali būti labai staigi, tokiu atveju dažnai žmonėms kyla tik vienas klausimas, iš kur gauti pinigų laidotuvėms? Jei pinigų neturite, gali būti, jog vienintelis pasirinkimas bus kremavimas. Tokiu būdu galėsite kremuotus pelenus laikyti urnoje namuose, na, o vėliau palaidoti urną, kai sutaupysite pinigus. Tiek krevimas, tiek urnos nėra brangus pasirinkimas.

Kaip pasirinkti patikimą įmonę?

Tam, kad pasirinkti tinkamą įmonę, labai svarbu suprasti, jog nereikia skubėti. Žinoma, laikas eina ir kūną būtų gerai kremuoti kuo anksčiau, tačiau kai kuriais atvejais geriau skirti šiek tiek laiko, dėmesio ir pastangų, kad atrasti patikimus specialistus. Pasidomėkite įmonės reputacija, gal yra kilę kokie nors nesklandumai, atkreipkite dėmesį į tai, kokią patirtį turi įmonė, tai padės lengviau pasirinkti įmonę. Nepamirškite pasidomėti ir paslaugomis, kurias teikia įmonė. Idealiausia rinktis tą, kuri galės jums aptarnauti visapusiškai ir pasiūlys visas arba bent dalį reikalingų paslaugų. Tai padės sutaupyti ne tik pinigus, bet ir laiką.

Kiek kainuoja šios paslaugos?

Kremavimas gali kainuoti labai įvairiai, kadangi tai priklauso nuo pasirinktos įmonės. Tas pats galioja ir urnų kainoms. Renkantis urną reikia nepamiršti, jog kaina priklauso ir nuo dizaino, medžiagų, iš kurių pagaminta. Jei ieškote pigesnių kainų, rinkitės paprastesnę urną.