Nauji butai senamiestyje Vilniuje: pliusai ir minusai

Kuomet pradedame žvalgytis naujo būsto, tikriausiai kiekvienas išsikeliame tam tikrus kriterijus, pagal kuriuos jis bus pasirenkamas. Dažniausiai vienas iš jų būna tas, kad rinktis naują ar seną būstą. Tikrai galime girdėti pačių įvairiausių nuomonių vienu ar kitu atžvilgiu, todėl jau iš anksto reikia būti susidarius pakankamai stiprią nuomonę, kodėl verta rinktis, o galbūt ne vienos ar kitokios statybos būstą. Tad šiame straipsnyje ir norime papasakoti kiek daugiau apie naujus butus Vilniaus senamiestyje, kodėl juos verta, o galbūt neverta rinktis.

Naujų butų senamiestyje pliusai

Renkantis naujus butus senamiestyje Vilniuje gausite labai daug privalumų:

  • Patogi vieta, todėl galėsite patogiai nuvyti į bet kurį kitą miesto rajoną tiek viešuoju transportu, tiek nuosavu automobiliu.
  • Nauji butai yra patogioje vietoje, kur viską rasite aplinkui, tai yra parduotuvės, restoranai, pasilinksminimo vietos ir panašiai.
  • Pakankamai didelis pasirinkimas, todėl kiekvienas gali pasirinkti tai, kas yra patogu ir tinkama.
  • Paprastai ten atsikrausto jaunos šeimos, todėl gali susiburti puiki kaiminystė.

Naujų butų senamiestyje minusai

Nors kai kas gali sakyti, kad perkant bet kur naują butą minusų negali būti, nes yra įsigyjama nauja vieta, todėl tokioje situacijoje yra vien tik pliusai. Tačiau kaip bebūtų, bet kelis minusus galima įžvelgti, tačiau jie nėra tokie dideli, kad būtų galima nusverti visus privalumus. Tad pirmasis minusas gali būti tas, kad kaina kai kam gali pasirodyti per didelė, todėl galima galvoti, kad ne visiems tokie butai yra įperkami. Tačiau retas kuris gali turėti visą sumą, kurią gali sumokėti už perkamą butą, todėl dažniausiai yra kreipiamasi į finansų įstaigą, kad būtų suteikiama paskola. Tokiu būdu tam tikrą sumą bus galima mokėti kiekvieną mėnesį ir ji neatrodys tokia didelė, nei bus mokama visa iš karto. Dar prie minusų galima priskirti tai, kad namas yra visiškai naujas, tad nėra žinoma, kaip jis atrodys po dešimties ir daugiau metų, todėl tam tikrai daliai tai gali nepatikti. Tačiau galime nuraminti, kad šiais laikais statybos vykdomos labai kokybiškai, tad ir po daugelio metų, pastatas atrodys taip pat.

Ar verta rinktis tokį variantą?

Kaip matome, nauji butai senamiestyje Vilniuje turi pakankamai daug privalumų ir vos kelis minusus, tad drąsiai galima teigti, kad toks pasirinkimas yra labai geras ir jeigu šiuo metu svarstote apie naujo buto pirkimą, tai toks variantas gali būti puikus pasirinkimas.