Nuotakos puokštė – ką turi žinoti jaunoji?

Planuojant vestuves reikia priimti daugybę sprendimų, o vienas svarbiausių – pasirinkti idealią vestuvinę puokštę. Reikia ne tik išsirinkti gražiausias gėles, bet ir rasti puokštę, kuri papildytų jūsų suknelę ir pagerintų bendrą išvaizdą. Šiame išsamiame vadove gilinsimės į tobulos vestuvinės puokštės dydžio ir stiliaus pasirinkimo meną, kad ji tiktų ir jūsų suknelei, ir figūros tipui.

1. Puokščių dydžių palyginimas

Prieš pradedant gilintis į konkrečius patarimus, būtina suvokti puokščių dydžių sąvoką. Paprastai puokštės skirstomos į tris kategorijas: mažas, vidutines ir dideles.

Mažos puokštės: Subtilios ir santūrios, mažos puokštės puikiai tinka smulkaus sudėjimo nuotakoms. Jos lengvos ir gali papildyti įvairių stilių sukneles, neužgoždamos bendro vaizdo.

Vidutinio dydžio puokštės: tokios puokštės atrodo subalansuotai, yra universalios ir tinka daugeliui figūros tipų ir suknelių stilių. Jų apimtis pakankamama, kad būtų galima išryškinti nuotaką, bet jos neužgožtų.

Didelės puokštės: Dramatiškos ir akį traukiančios didelės puokštės idealiai tinka nuotakoms, kurios ypatingai drąsios. Tačiau jas geriausia derinti su paprastesnio stiliaus suknelėmis, kad bendras vaizdas neatrodytų pernelyg puošnus.

2. Tinkamos puokštės prie suknelės pasirinkimas

Dabar, kai jau žinote, kokie yra skirtingi puokščių dydžiai, panagrinėkime, kaip jas suderinti su įvairių stilių suknelėmis:

A linijos suknelės: toks stilius yra universalus, todėl prie jų puikiai tinka vidutinio dydžio puokštės. Pasirinkite kaskadines puokštes arba apvalias puokštes, kad išryškintumėte suknelės siluetą.

Pūstossuknelės: Didelės apimties suknelėms svarbiausia – pusiausvyra. Puikiai tinka vidutinio dydžio ir didelės apvalios formos puokštės, tačiau nepamirškite pasirinkti puokštės, kuri neužgožtų suknelės. Apsvarstykite galimybę į puokštę įkomponuoti gėlių ilgais stiebais, kad ji būtų dar elegantiškesnė.

Lengvos suknelės: Elegantiškoms ir prigludusioms suknelėms tinka mažos arba vidutinio dydžio puokštės, kurios nekonkuruos su suknelės paprastumu. Apsvarstykite galimybę rinktis minimalistines kompozicijas arba vieno stiebo gėles, kad atrodytumėte elegantiškai.

3. Atsižvelkite į kūno tipą

Renkantis vestuvinę puokštę būtina atsižvelgti ne tik į suknelės stilių, bet ir į savo kūno tipą:

Mažo ūgio nuotakos: Mažos ir vidutinio dydžio puokštės idealiai tinka smulkioms nuotakoms, nes jos neužgoš jūsų figūros. Kad sukurtumėte ūgio iliuziją, rinkitės pailgas puokštes arba puokštes su siaurėjančiais kaspinais.

Aukštos nuotakos: didelio ugio nuotakos gali lengvai nešioti didesnes puokštes. Apsvarstykite galimybę puokštes puošti drąsiais žiedais ar kaskadine žaluma, kad jos papildytų jūsų stotą.

Išvada

Jūsų vestuvinė puokštė – tai daugiau nei tik gėlių puokštė; ji atspindi jūsų stilių, asmenybę ir bendrą jūsų didžiosios dienos estetiką. Atsižvelgdami į savo suknelės stilių ir kūno sudėjimo tipą, galite išsirinkti puokštę, kuri ne tik atrodytų stulbinamai, bet ir pabrėžtų jūsų natūralų grožį. Nesvarbu, ar pageidaujate mažos, vidutinės, ar didelės puokštės, visur rasite puikią kompoziciją, kuri papildys jūsų nuotakos įvaizdį.